Hizmetlerimiz

Görsel İletişim, Marka ve E-ticaret Danışmanlığı, Analiz ve Raporlama

Hizmetlerimiz2018-11-26T09:39:50+00:00

Görsel iletişim danışmanlığı

Görsel iletişim; Televizyon, sinema, video gibi mecralarda (son zamanlarda dijital medya da buna dahil oldu) sağlanan iletişimdir.

Görsel iletişim danışmanlığı ile bu mecralarda markanıza ait tüm dokümanların oluşturulmasından, yönetimine kadar bir çok alanda hizmet vermekteyiz. Bunun yanı sıra sosyal medya ve dijital platformlarda kullanılacak olan kampanya ya da reklam çalışmalarının oluşturulmasından, sunumuna kadar gerçekleşen süreçte sizlere destek veriyoruz.

Daha fazla bilgi için tıklayınız!

Marka danışmanlığı

Marka; ürün ya da hizmetinizin pazardaki diğer rakiplerinizden sizi ayırmaya yarayan resim ya da özel isimden oluşan işarete verilen addır.

Fiziki ya da E-ticarette markanızın doğru yönlendirilmesi, potansiyel tüketiciler ile aranızda oluşturduğunuz bağ ile doğru orantılıdır. Marka motivasyonu, tüketici motivasyonu ile örtüşüyor ise markanız başarı basamaklarını tırmanmaya başlayacaktır. Marka danışmanlığı fazlasıyla stratejik hamleler barındırdığı için dolayı, profesyonel destek almanız faydanıza olacaktır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız!

E-ticaret danışmanlığı

Fiziki ticaretin aksine, E-Ticaret konusunda çok daha yeniyiz. Dünyada fazlasıyla kendisini kanıtlayan E-ticaret uygulamaları ülkemizde henüz istenilen seviyelere ulaşamamıştır.

E-ticaret Danışmanlığı yapısı itibari ile dijital ortamı maksimum verim ile kullanmaya imkan tanırken, pazarı ve pazar koşullarını, tüketici alışkanlıklarını ve tüketici motivasyonlarını markanız için doğru analiz ederek; markanızı pazardaki rakiplerinden ayrıştıracak stratejileri barındırmaktadır.

Daha fazla bilgi için tıklayınız!

Analiz ve Raporlama

Markanız için doğru planlamaları ve stratejileri gerçekleştirdiğinizi düşünüyorsanız ve artık yapacak bir şey kalmadıysa;

Tüm bunlara rağmen istediğiniz verimi henüz alamadıysanız bu konu ile ilgili gerekli analiz ve raporlamaları gerçekleştirip, yapılması gerekenleri sizler için ortaya çıkartıyoruz. Gerçekten gözünüzden kaçırdığınız bir şey yok mu?

Daha fazla bilgi için tıklayınız!

Tüketici sayınızı arttırın!

Ticaretteki sınırlarınızı kaldırmak ve daha fazla müşteriye nasıl ulaşırım diye düşünüyorsanız,

Bizimle iletişime geçin!